*Indicates Unanimous Selection
FIRST TEAM
Offense
QB- Blake Claas, SR, Macon*
RB- Caleb Lapsley, SR, Clark County*
RB- Keenan Batsell, SR, Monroe City*
RB- Luke Hunter, JR, Centralia
WR- Chrisjen Riekeberg, SO, Macon*
WR- Dylan Schroeder, SR, Highland
TE- Abe Haerr, JR, Palmyra
A.P.- John Durant, SR, Centralia
OL- Hunter King, SR, Centralia*
OL- Caden Phillips, SR, Macon*
OL- Trevor Schorr, SR, Clark County
OL- Max Hays, SR, Monroe City
OL- Cason Wilt, SR, South Shelby
Player of the Year:
Caleb Lapsley, SR, Clark County
Defense
DL- Trevor Bodine, SR, Centralia*
DL- Nick Gray, SR, Clark County
DL- Caden Phillips, SR, Macon
ILB- Beau Gordon, SO, Centralia
ILB- Trevor Schorr, SR, Clark County
ILB- Cason Wilt, SR, South Shelby
OLB/DE- Grafton Littrell, SR, Centralia*
OLB/DE- Spencer Gregory, SR, Clark County*
OLB/DE- Dalton McAfee, SR, Monroe City
DB- Caleb Lapsley, SR, Clark County*
DB- Max Hunter, JR, Centralia
DB- Blake Claas, SR, Macon
DB- Cooper Hinkle, SR, Palmyra
Player of the Year:
Trevor Bodine, SR, Centralia
Special Teams
K- Jake Freidel, SR, Centralia
P- Jake Freidel, SR, Centralia*
R.S.- Chrisjen Riekeberg, SO, Macon
Coach of the Year:
Jamar White, Monroe City*
SECOND TEAM
Offense
QB- Corder Lehenbauer, SR, Palmyra
RB- Grafton Littrell, SR, Centralia
RB- Dakota Compton, SR, Palmyra
RB- Daniel Burke, SR, South Shelby
WR- Jake Freidel, SR, Centralia
WR- Garrett Blaise, SR, Macon
TE- Dalton McAfee, SR, Monroe City
A.P.- Antwuan Battle, SR, Monroe City
OL- Jeremy Williams, SR, Brookfield
OL- Sam Lynn, JR, Centralia
OL- Jaden Bethel, SR, Clark County
OL- Danny Dennison, SR, Monroe City
OL- Kole Dietrich, SR, Palmyra
Defense
DL- Austin Tucker, SO, Brookfield
DL- Alex Arends, SR, Centralia
DL- Weston King, JR, Palmyra
DL- Mason Shuler, SR, South Shelby
ILB- Trace Alexander, JR, Brookfield
ILB- Elijah Mead, SR, Highland
ILB- Peyton Timbrook, JR, Palmyra
OLB/DE- Trey Brown, SR, Centralia
OLB/DE- Mason Scholl, SR, Palmyra
OLB/DE- Guy Timbrook, SR, South Shelby
DB- A.J. Hombs, SR, Centralia
DB- Gabe Hunziker, JR, Clark County
DB- Joshua Talton, SO, Monroe City
DB- Daniel Burke, SR, South Shelby
Special Teams
K- Timmy Watts, SR, Macon
P- Chrisjen Riekeberg, SO, Macon
R.S.- Aaron Plumb, JR, Monroe City
HONORABLE MENTION
Offense
RB- Trace Alexander, JR, Brookfield
OL- Wesley Redington, SR, Centralia
Defense
ILB- Tanner Elam, SR, Clark County
ILB- Dominick Mitchell, SR, Macon
ILB- Ceaton Pennewell, FR, Monroe City
ILB- Dylan Redd, SR, Palmyra
OLB/DE- Luke Woutzke, SR, South Shelby
DB- Blayde Meany, SR, Highland